BRONX  Trash-Roll  V5  Conical  99a  52mm 52mm

BRONX Trash-Roll V5 Conical 99a 52mm 52mm

Roller skates FX-1 WHITE Without flashing 35-36

Vendor : Roller Albania
ALL8,399.00
Availability: In stock
SKU
KOD0000000075
Patina LED për vajza dhe djem për fëmijë me dritë ndezëse, tehe me rul me një rresht Këpucë profesionale për patinazh me shpejtësi në linjë Sporte fillestare Rekreacion në natyrë Veçori
Write Your Own Review
You're reviewing: Roller skates FX-1 WHITE Without flashing 35-36
WhatsApp Chat WhatsApp Chat