Kit Gaming Trust 4 in 1-Set tastierë, maus, kufje dhe mauspad

Vendor : Ea Offers
ALL5,600.00
Availability: In stock
SKU
75757575775

Paketa e plotë e lojërave. Me këtë paketë 4-në-1, ju mund të përmirësoni menjëherë pajisjet tuaja të lojërave dhe t’i jepni një pamje të koordinuar konfigurimit tuaj. Tastiera, mausi, tapeti i mausit dhe kufjet janë të gjitha të dizajnuara për lojëra dhe ofrojnë shpejtësinë, komoditetin dhe gjithçka që ju nevojitet.

 

 

Informacion i detajuar

PESHË
1 g/kg
BRAND
COLOR

Black

KEYBOARD

– Comfortable
– Soft keys
– Spill resistant
– Full size layout
– Quick control
– RGB light

HEADSET

– Comfortable
– Easily fold
– Sensitive microphone
– Soft over-ear cushions

MOUSE

– Wired Mouse
– RGB Color
– Adjustable speed
– 1000-3000 DPI

MOUSE PAD

– Smooth
– Anti Slip rubber bottom
– Optimised surface texture

COMPATIBILITY

Compatible Device Types: pc, laptop
Compatible Software Platforms: Chrome OS, Windows, Mac OS

DIMENSIONS

32 x 439 x 163 mm

WEIGHT

549 g

More Information
Is Featured Yes
Write Your Own Review
You're reviewing:Kit Gaming Trust 4 in 1-Set tastierë, maus, kufje dhe mauspad
WhatsApp Chat WhatsApp Chat